KORXONA VA TAShKILOTLAR DIQQATIGA:
Xalq banki IABS dasturida mijoz va xodimlar ma’lumotlarini avtomatik ravishda o‘ziga yuklab olib va shu ma’lumotlar asosida sertifikat tayyorlash, tayyorlangan sertifikatni elektron kalitga yuklab berish ishlarini bajara oladigan dasturiy ta’minotni xarid qilish bo‘yicha tashkilotlar o‘rtasida tanlov e’lon qiladi.
- Tanlov komissiyasi ishchi organi manzili va telefoni:
O‘zbekiston Respublikasi 100000, Toshkent sh., Amir Temur shoh ko‘chasi, 3-uy.
Telefon: (99871) 120-17-49, 120-17-62. e-mail: [email protected].
- Tanlov o‘tkazilishi shartlari bo‘yicha qo‘shimcha ma’lumotlarni www.xb.uz saytidan, shuningdek, dushanba-juma kunlari soat 09-00 dan 18-00 ga qadar yuqorida ko‘rsatilgan manzil va telefonlar orqali olish mumkin.
- Tijorat takliflari (texnik talablar bo‘yicha alohida konvertda, narxlari bo‘yicha alohida konvertda korxona muhri bilan muhrlangan bo‘lishi lozim) 2018-yilning 26-may kuni Toshkent vaqti bilan soat 17.00 ga qadar qabul qilinadi.