«Tadbirkorlar maktabi» o‘quv markazida malaka oshirish kurslari boshlandi
2022-yil 17 yanvardan boshlab qurilish materiallari ishlab chiqarish sohasida o‘z biznesini boshlash niyatidagi tadbirkorlar, qurilish materiallari ishlab chiqaruvchi korxona va tashkilotlar xodimlari, shuningdek, keng jamoatchilik vakillari «O‘zsanoatqurilishbank» ATB va «O‘zsanoatqurilishmateriallari» uyushmasi hamkorligida «O‘zqurilishmaterialLITI» MChJ ilmiy-tadqiqot va injiniring markazi huzurida tashkil etilgan «Tadbirkorlar maktabi» o‘quv markazida o‘z malakalari va ko‘nikmalarini oshirishlari mumkin.
10 dan ortiq oliy ta’lim muassasalari, ilmiy tadqiqot institutlari bilan o‘zaro hamkorlik o‘rnatilgan bo‘lib, jami 72 soatga mo‘ljallangan kurslar, modullarga ajratilgan holda chuqur malaka va ko‘nikmaga ega, fan nomzodlari, fan doktorlari, professorlar tomonidan olib boriladi.
O‘quv kurslari «Tadbirkorlar maktabi» o‘quv markazi auditoriyalarida yoki bevosita sizning tashkilotingiz bazasida o‘tkazilishi mumkin.