“O‘zmilliybank» AJ milliy valyutada yangi omonatni taklif etmoqda!
“O‘zbekiston Respublikasi Tashqi iqtisodiy faoliyat milliy banki” AJ jismoniy shaxslar uchun milliy valyutada yangi muddatli omonatni taklif qiladi:
«Bahor»
- omonatni saqlash muddati – 3 oy;
- yillik foiz stavkasi:
filialda ochilganda - 22%;
mobil ilovada ochilganda – 23%.
- boshlang‘ich badal miqdori – 100 000 so‘m;
- qo‘shimcha badallar naqd va naqdsiz pul qo‘rinishida qabul qilinadi;
- hisoblangan foizlar har oyda to‘lanadi. Talab qilib olinmagan foizlar kapitalizatsiya qilinmagan holda talab qilib olinguncha hisob raqamiga/elektron hamyonga o‘tkaziladi;
- omonat muddatidan oldin bekor qilinganida foizlar to‘lanmaydi;
omonatni masofadan turib ochish Masofaviy xizmatlarni qo‘rsatish shartnomasi (ommaviy oferta) shartlariga qo‘ra amalga oshiriladi.
Omonatni qabul qilish muddati 2022 yilning 16 iyunidan 2022 yilning 1 iyuliga qadar.
Jamg‘armalarining boshqarilishini bizga ishonib topshirganlar farovonligi uchun o‘zimizni mas’ul deb hisoblaymiz!
Qo‘shimcha ma’lumotlarni “O‘zmilliybank” AJning rasmiy veb-sayti, istalgan filiallaridan yoki 78 148-00-10 telefon raqami orqali olishingiz mumkin.