Халқ банки махсус дастурий таъминот хариди бўйича тижорат таклифларини қабул қилади
Халқ банки ИАБС дастурида мижоз ва ходимлар маълумотларини автоматик равишда ўзига юклаб олиб ва шу маълумотлар асосида сертификат тайёрлаш, тайёрланган сертификатни электрон калитга юклаб бериш ишларини бажара оладиган дастурий таъминотни харид қилиш бўйича ташкилотлар ўртасида танлов эълон қилади.
- Танлов комиссияси ишчи органи манзили ва телефони:
Ўзбекистон Республикаси 100000, Тошкент ш., Амир Темур шоҳ кўчаси, 3-уй.
Телефон: (99871) 120-17-49, 120-17-62. e-mail: [email protected].
- Танлов ўтказилиши шартлари бўйича қўшимча маълумотларни www.xb.uz сайтидан, шунингдек, душанба-жума кунлари соат 09-00 дан 18-00 га қадар юқорида кўрсатилган манзил ва телефонлар орқали олиш мумкин.
- Тижорат таклифлари (техник талаблар бўйича алоҳида конвертда, нархлари бўйича алоҳида конвертда корхона муҳри билан муҳрланган бўлиши лозим) 2018 йилнинг 26 май куни Тошкент вақти билан соат 17.00 га қадар қабул қилинади.