Vazir o‘rinbosari poytaxt hokimiga ham o‘rinbosar bo‘ldi
Toshkent shahar hokimining yoshlar siyosati, ijtimoiy rivojlantirish va ma’naviy-ma’rifiy ishlar bo‘yicha o‘rinbosari tayinlandi.
Bugungi kunga qadar Yoshlar siyosati va sport vazirining o‘rinbosari vazifasida ishlab kelgan Durdona Rahimova ushbu lavozimda faoliyatini davom ettiradi.
Durdona Rahimova mehnat faoliyatini 2012 yilda «Kamolot» yoshlar ijtimoiy harakati Jizzax viloyati Kengashi iqtidorli yoshlar va yosh olimlar bilan ishlash bo‘limi mudiri sifatida boshlagan hamda o‘tgan yillar davomida qator mas’ul vazifalarda faoliyat yuritib kelgan.