O‘zbekiston Respublikasi Ichki ishlar vazirligining markaziy apparatida va hududlarda rahbarlik lavozimlariga tayinlandilar.
Unga ko‘ra, podpolkovnikUmarov Kamoliddin Baxriddinovich Ichki ishlar vazirligi Jizzax akademik litseyi direktori lavozimiga;
mayor Abdullayev Shuxrat Rasuljanovich Qoraqalpog‘iston Respublikasi IIV Patrul-post xizmati va jamoat tartibini saqlash boshqarmasi boshlig‘i lavozimiga;
polkovnik Alikariyev Murodilla Saydullayevich Toshkent shahar IIBB Patrul-post xizmati va jamoat tartibini saqlash boshqarmasi boshlig‘i lavozimiga;
mayorAmanov Ismoil Isoqulovich Jizzax viloyati IIB Tashkiliy boshqarma boshlig‘i lavozimiga;
podpolkovnik Xo‘jaxonov Avazbek Ergashevich Namangan viloyati IIB Namangan shahar bo‘yicha ichki ishlar organlari faoliyatini muvofiqlashtirish boshqarmasi boshlig‘i lavozimiga;
polkovnik Dadajanov Muxammadjon Ibragimovich Namangan viloyati IIB Mingbuloq tumani ichki ishlar bo‘limi boshlig‘i lavozimiga;
mayor Abduvaliyev Umarjon Xasanboyevich Namangan viloyati IIB Norin tumani ichki ishlar bo‘limi boshlig‘i lavozimiga;
mayor Muxammadiyev Otabek Rustamovich Samarqand viloyati IIB Kattaqo‘rg‘on shahar ichki ishlar bo‘limi boshlig‘i lavozimiga;
mayor Ibragimov Baxodir Botirovich Samarqand viloyati IIB Oqdaryo tumani ichki ishlar bo‘limi boshlig‘i lavozimiga tayinlandi.